zateplení fasády, Jihlava, Brno, Tišnov, Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem

logo

www.vones-elektro.cz

www

vones@c-mail.cz

mail

+420 604 238 390

phone

 
 

» O FIRMĚ

» Tepelná čerpadla

» Zateplení domů

» Elektroinstalace

» Topení - vodoinstalace

» Galerie - reference

» KONTAKTY

 

Zateplení domů / fasády

Výrazného snížení spotřeby tepla ve starším rodinném domě lze dosáhnout pomocí různých opatření, které se liší stavebně technickou i finanční náročností, ale také rozsahem výsledného efektu. Nejlepších výsledků se dočkáme v případě kompletního zateplení objektu, které zahrnuje izolaci vnějšího pláště domu, výměnu oken a dveří, zateplení půdy nebo střechy a izolaci podlah či stropu sklepa.

Proto vám nabízíme tyto stavební činnosti:
rekonstrukce, revitalizace, zateplování objektů, stavby a rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytových jader a interiérů budov, výměny oken, opravy střech, balkonů a izolace objektů. Zajistíme stavební dozor, přípravu staveb, úvěry, dotace, energetický audit, projektovou dokumentaci a další

 

Reference: Zateplení panelového domu v Rakovníku

Zateplení panelových domů
Spousta lidí řeší dnes otázku zvyšování cen energií a přemýšlí o investici do zateplení svého panelového domu. Většinou se při zateplení panelových domů nejedná o částku malou, avšak i dražší investice se nám v brzké době vrátí formou úspor. Důležité je, že zateplení panelových domů má i vedlejší pozitivní účinky. Zateplení panelových domů chrání dům před praskáním panelů, před korozí výztuže, výskytem plísní a dalšími negativními jevy a také zateplení panelového domu udělá Váš panelový dům atraktivnější, protože při zateplení panelových domů získá také novou (často barevnou) fasádu.

 
  

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma VONEŠ - ELEKTRO s.r.o. a vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.